POZNAJ NAS

O NAS

Zrodziliśmy się z pasji do tworzenia historii, a naszą podróż zaczęliśmy od współtworzenia agencji z czołowymi polskimi influencerami – Stuartem Burtonem i Weroniką Bielik. Wyróżnia nas indywidualne podejście do twórców, jak i do firm, dla których zintegrowane kampanie szyjemy na miarę. Tworzymy historie dla naszych klientów, dbamy o wizerunek naszych influencerów i zarządzamy nim, oraz inspirujemy miliony ludzi, którzy obserwują każdych ich krok.

Veronica Bielik

Co-Founder, Board Member & Influencer

Jedna z największych Instagramerek w kraju. Ambasadorka topowych marek modowych, m.in. New Balance Polska i Guess. Instagramowy profil prowadzi w dwóch językach – polskim i angielskim, a przeważająca część jej obserwatorów pochodzi z USA i Wielkiej Brytanii.
Jej pasją są podróże i zdrowy tryb życia.

Wojciech Szaniawski

Co-Founder & Board Member

Anioł biznesu i czołowy polski ekspert ds. kreowania wizerunku. Twórca strategii marketingowych dla największych marek odzieży sportowej, nieruchomości, rynku finansowego i technologicznego. Trener biznesu, specjalizujący się w temacie budowania relacji i personal brandingu. Od lat pracuje z największymi gwiazdami sportu i rozrywki, m.in. Grzegorzem Krychowiakiem, Jerzym Dudkiem i artystami wytwórni Sony Music Polska. Jest właścicielem Arskom Group – jednej z największych w Polsce agencji PR&social media, realizującej projekty dla takich klientów jak Nike, New Balance, Tymbark, Budimex czy Samsung. Wojciech Szaniawski to także doradca biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest założycielem grupy kapitałowej inwestującej w biznesy we wczesnej fazie oraz twórcą SportUp! Contest - konkursu dla najlepszych sportowych start-upów w Polsce. Wojciech angażuje się również w wiele inicjatyw wspinających przedsiębiorczość i promujących dobre postawy w biznesie.

Patrycja Warszawska

Team Leader & Senior Influencer Manager

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w jednej z największych stacji telewizyjnych, a następnie w agencji PR. Po pewnym czasie zdecydowała się zrobić krótką przerwę w karierze zawodowej, aby realizować jedną ze swoich pasji - podróżować. Obecnie zgłębia wiedzę z obszaru kolejnego z jej zainteresowań - influencer marketingu. Oprócz tego interesuje się dietą roślinną, ekologią oraz grami komputerowymi.

Marcelina Woźniak-Sikorska

Team Leader & Senior Influencer Manager

Artur Leonowicz

Senior Influencer Manager

Bartosz Skubiszewski

Influencer Manager

Ernest Jakubowski

Produkcja

Marta Murawska

Influencer Manager

Wioleta Walewska

Kierownik Produkcji

Piotr Rosłaniec

Produkcja

Daria Zdanek

Junior Influencer Manager

Feliks Wielkopolan

Social Media Assistant

Uczeń ursynowskiego liceum ogólnokształcącego. Na co dzień zdobywa doświadczenie odbywając staże w wielu branżach. Wciąż stara się znaleźć interesującą dla niego ścieżkę życia, dlatego chętnie uczestniczy w różnych konferencjach. Należy do grupy Młodzi Polscy Ekonomiści.
Przez 10 lat intensywnie trenował pływanie w klubie, niejednokrotnie biorąc udział w Mistrzostwach Polski. Kocha majsterkowanie i stworzył własny elektryczny gokart. Hobbystycznie trenuje golfa.

Oskar Sawiński

Produkcja

Marcel Bogatko

Produkcja

Krystian Filipek

Produkcja

Mateusz Rynkiewicz

Produkcja

Daniel Banaszek

Produkcja

Szymon Tkaczuk

Produkcja

Piotr Przytuła

Produkcja

Piotr Ambryszewski

Produkcja