POZNAJ NAS

O NAS

Zrodziliśmy się z pasji do tworzenia historii, a naszą podróż zaczęliśmy od współtworzenia agencji z czołowymi polskimi influencerami – Stuartem Burtonem i Weroniką Bielik. Wyróżnia nas indywidualne podejście do twórców, jak i do firm, dla których zintegrowane kampanie szyjemy na miarę. Tworzymy historie dla naszych klientów, dbamy o wizerunek naszych influencerów i zarządzamy nim, oraz inspirujemy miliony ludzi, którzy obserwują każdych ich krok.

Stuart Kluz-Burton

Co-Founder & Influencer

Jeden z największych influencerów w kraju. Swoją karierę rozpoczął na YouTubie, gdzie szybko zyskał liczne grono odbiorców i obecnie zajmuje czołowe miejsce wśród polskich twórców tej platformy. Na Instagramie, na którym regularnie publikuje modowe stylizacje, jako pierwszy męski influencer w Polsce osiągnął ponad 1 mln odbiorców. Obecnie Stuart jest współwłaścicielem czterech spółek, w tym siłowni Forma i Siła oraz Spotlight Agency, której jest też współzałożycielem, a także rozpoczyna karierę muzyczną i planuje publikację pierwszego albumu.

Veronica Bielik

Co-Founder & Influencer

Jedna z największych Instagramerek w kraju. Ambasadorka topowych marek modowych, m.in. New Balance Polska i Guess. Instagramowy profil prowadzi w dwóch językach – polskim i angielskim, a przeważająca część jej obserwatorów pochodzi z USA i Wielkiej Brytanii.
Jej pasją są podróże i zdrowy tryb życia.

Wojciech Szaniawski

Co-Founder

Anioł biznesu i czołowy polski ekspert ds. kreowania wizerunku. Twórca strategii marketingowych dla największych marek odzieży sportowej, nieruchomości, rynku finansowego i technologicznego. Trener biznesu, specjalizujący się w temacie budowania relacji i personal brandingu. Od lat pracuje z największymi gwiazdami sportu i rozrywki, m.in. Grzegorzem Krychowiakiem, Jerzym Dudkiem i artystami wytwórni Sony Music Polska. Jest właścicielem Arskom Group – jednej z największych w Polsce agencji PR&social media, realizującej projekty dla takich klientów jak Nike, New Balance, Tymbark, Budimex czy Samsung. Wojciech Szaniawski to także doradca biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest założycielem grupy kapitałowej inwestującej w biznesy we wczesnej fazie oraz twórcą SportUp! Contest - konkursu dla najlepszych sportowych start-upów w Polsce. Wojciech angażuje się również w wiele inicjatyw wspinających przedsiębiorczość i promujących dobre postawy w biznesie.

Olivia Drost

Managing Partner

Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i studiów magisterskich na London School of Economics and Political Science. W ramach stypendium Ministerstwa Nauki i Kultury Indonezji studiowała język indonezyjski na dżakarckiej politechnice. Otrzymała wyróżnienie President’s Education Awards Program za osiągnięcia naukowe od prezydenta USA Baracka Obamy (2012).Dziennikarka z wykształcenia i zawodu, a przede wszystkim – z pasji. Laureatka nagrody głównej w konkursie TVN i Grupy Polska Press na reportaż im. Macieja Szumowskiego (2015) oraz wyróżnienia w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy reportaż w kategorii dziennikarstwo społeczne (2016). Od 4 lat współpracuje z Onetem, a od 2 lat przygotowuje materiały dla indonezyjskiego CNN. Publikowała również m.in. w National Geographic Poland, Wprost, Wirtualnej Polsce i Gazecie Wyborczej. Od stycznia 2019 roku pełni stanowisko partnerki zarządzającej w Spotlight Agency.Odwiedziła 24 państwa na 4 kontynentach. Zakochana w Azji Południowo-Wschodniej, a szczególnie w Indonezji, gdzie mieszkała przez rok.

Marta Szymańska

Strategy Manager

Absolwentka Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania projektami i ochrony własności intelektualnej. Od 12 lat na rynku sportowym i branży rozrywkowej. W tym czasie brała udział w największych projektach doradczych w zakresie strategii sponsoringowych oraz projektach brandingowych jako project manager. Od 2017 roku dyrektor odpowiedzialny za rozwój produktów wizerunkowych Arskom Group oraz rozwój strategicznej współpracy z Sony Music Polska.

Stawia na multidyscyplinarne podejście do pracy i własnego rozwoju, dlatego w jej obszarze zainteresowań jest zarówno miejsce na fotografię oraz podróże jak przedsiębiorczość i prawo podatkowe.

Karolina Rustecka

Account Executive

Ma doświadczenie w pracy w agencjach PR-owych i przy organizowaniu eventów. Dużą przyjemność sprawiają jej wyzwania w postaci planowania strategii komunikacji.
W 2018 roku współorganizowała TEDxWarsaw, a przy TEDxSGH i TEDxWarsawWomen pełniła rolę przewodniczącej teamu Event Experience.

Uwielbia design w każdej postaci - od letteringu i grafiki, po wystrój wnętrz.
Jest miłośniczką podróży, hiszpańskiej kultury, meksykańskiej kuchni, sportów, muzyki i kina.

Aleksandra Wichniewicz

Account Executive

Absolwentka Marketingu Interaktywnego z pasji oraz studentka Ekonomii z miłości do liczb. Od kilku lat szuka swojego miejsca w świecie influencer marketingu, dotychczas zdobywała doświadczenie w agencji marketingowej. Organizowała eventy oraz była asystentką personalną największej polskiej Youtuberki z branży beauty. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wie jak zarządzać emisją kampanii reklamowych w social mediach, zorganizować event tak, aby zapadł w pamięci każdego uczestnika oraz potrafi budować relacje z influencerami, aby poza pracą były też dla każdej ze stron przyjemnością. Pasjonuje się kuchnią roślinną, a każdy dzień zaczyna od treningu.

Artur Leonowicz

Sales Specialist

Wieloletni pasjonat social mediów. Był asystentem personalnym jednej z bardziej popularnych par Youtuberów. Dzięki tej pracy uczestniczył w wielu zlotach influencerów na terenie całej Polski, na których udało mu się poznać ich życie i pracę od podszewki. Zdobył w niej pierwsze doświadczenia w realizacji kampanii reklamowych. Zajmował się też organizacją eventów. Potem, na chwilę odszedł od pracy w mediach społecznościowych, aby podjąć bardziej klasyczną formą zatrudnienia - w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta, gdzie wytrenował swoją cierpliwość i zdolności interpersonalne. U jednego pracodawcy koordynował pracę całego zespołu.
Krótko mówiąc: jest ambitny, kreatywny i zdeterminowany, a w wolnym czasie uwielbia podróżować i pasjonuje się muzyką.

Anita Jędzul

Influencer Manager

Studentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w obszarze dziennikarstwa informacyjnego. Obecnie zgłębia wiedzę z zakresu influencer marketingu i public relations.
Pasjonatka mody posiadająca zmysł artystyczny, który stara się wykorzystywać. Wolny czas lubi spędzać oddając się zadaniom twórczym. Ceni sobie nieprzeciętność i kreatywne rozwiązania.

Antonina Banaś

Executive Producer

Antonina Banaś jest absolwentką kierunku film i sztuki audiowizualne ze specjalizacjami aktorstwo oraz produkcja filmowa w Nowej Szkole Filmowej w Warszawie. Karierę zaczynała jako producent i kierownik planu spotu Coca-Coli przygotowywanego z na platformę YouTube. Przez kilka lat pracowała w grupie Abstra, z czego rok była dyrektorem operacyjnym oraz producentem wykonawczym kilku z najpopularniejszych formatów na polskim YouTubie. Antosia była również odpowiedzialna za rekrutację pracowników, castingi, a także organizację planu zdjęciowego i postprodukcję.

Radosław Kapias

Kierownik Produkcji

Absolwent uczelni Collegium Civitas, na kierunku socjologia ze specjalnością: nowe media, marketing i reklama. Od 2018 r. współpracuje z popularnym Influencerem Stuu, jako kierownik produkcji przy jego kanale YouTube. Sam również jest Influencerem, a w sieci znany jest pod nickiem Warjat Radek. Jego pasją jest śpiewanie oraz podróże.

Daniel Banaszek

Stuart Kluz-Burton Personal Assistant

Student drugiego roku anglistyki ze specjalizacją - komunikacja językowa w biznesie i administracji. Social media to jego pasja, odkąd pamięta. W ciągu dnia spędza godziny na śledzeniu najnowszych trendów. Dzięki współpracy ze Stuartem może łączyć pasję z pracą. Na co dzień Daniel jest spokojną osobą, która zamiast słowami woli udowodniać swoją wartość czynami i pracą. Ma duży dystans do siebie, jak również do życia. Swoimi działaniami zawsze dąży do perfekcji, ponieważ uważa, że nawet rzeczy idealne da się ulepszyć. Daniel interesuje się również motoryzacją, sportem i kinem.

Jessica Grabowska

Veronica Bielik Personal Assistant

Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska na Uniwersytecie Warszawskim . Od lat śledzi internetowe trendy i udziela się w social mediach. Uwielbia planowanie i podróże, dlatego praca z Weroniką to dla niej przyjemność. Interesuje się językiem oraz kulturą koreańską, które miała okazję bliżej poznać podczas wymiany studenckiej oraz pracy w Korei Południowej. Wierzy, że ciężka praca jest kluczem do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. W wolnym czasie gra na gitarze i pisze teksty.

Patrycja Warszawska

Stażystka

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w jednej z największych stacji telewizyjnych, a następnie w agencji PR. Po pewnym czasie zdecydowała się zrobić krótką przerwę w karierze zawodowej, aby realizować jedną ze swoich pasji - podróżować. Obecnie zgłębia wiedzę z obszaru kolejnego z jej zainteresowań - influencer marketingu. Oprócz tego interesuje się dietą roślinną, ekologią oraz grami komputerowymi.

Paulina Piątkowska

Stażystka

Łukasz Dworakowski

Stażysta

Feliks Wielkopolan

Social Media Assistant

Uczeń ursynowskiego liceum ogólnokształcącego. Na co dzień zdobywa doświadczenie odbywając staże w wielu branżach. Wciąż stara się znaleźć interesującą dla niego ścieżkę życia, dlatego chętnie uczestniczy w różnych konferencjach. Należy do grupy Młodzi Polscy Ekonomiści.
Przez 10 lat intensywnie trenował pływanie w klubie, niejednokrotnie biorąc udział w Mistrzostwach Polski. Kocha majsterkowanie i stworzył własny elektryczny gokart. Hobbystycznie trenuje golfa.

Simon Fongang

Social Media Assistant

Uczeń ursynowskiego liceum ogólnokształcącego. Okres liceum stara się wykorzystać zdobywając doświadczenie zawodowe oraz szukając ciekawej i odpowiedniej dla niego branży, w której odnajdzie się w przyszłości. Od paru lat związany jest z działalnością społeczną oraz charytatywną poprzez członkostwo w samorządzie szkolnym oraz udział w różnych innych inicjatywach. Chętnie uczestniczy w konferencjach młodzieżowych oraz wydarzeniach typu TEDx.
Współtworzy stronę Młodzi Polscy Ekonomiści, za pośrednictwem której wraz z kolegami, przekazuje młodzieży ciekawostki ze świata ekonomii oraz polityki.
Do jego hobby należy gra na gitarze akustycznej.