POZNAJ NAS

O NAS

Zrodziliśmy się z pasji do tworzenia historii, a naszą podróż zaczęliśmy od współtworzenia agencji z czołowymi polskimi influencerami – Stuartem Burtonem i Weroniką Bielik. Wyróżnia nas indywidualne podejście do twórców, jak i do firm, dla których zintegrowane kampanie szyjemy na miarę. Tworzymy historie dla naszych klientów, dbamy o wizerunek naszych influencerów i zarządzamy nim, oraz inspirujemy miliony ludzi, którzy obserwują każdych ich krok.

Stuart Kluz-Burton

Co-Founder & Board Member

Jeden z największych influencerów w kraju. Swoją karierę rozpoczął na YouTubie, gdzie szybko zyskał liczne grono odbiorców i obecnie zajmuje czołowe miejsce wśród polskich twórców tej platformy. Na Instagramie, na którym regularnie publikuje modowe stylizacje, jako pierwszy męski influencer w Polsce osiągnął ponad 1 mln odbiorców. Obecnie Stuart jest współwłaścicielem czterech spółek, w tym siłowni Forma i Siła oraz Spotlight Agency, której jest też współzałożycielem, a także rozpoczyna karierę muzyczną i planuje publikację pierwszego albumu.

Veronica Bielik

Co-Founder, Board Member & Influencer

Jedna z największych Instagramerek w kraju. Ambasadorka topowych marek modowych, m.in. New Balance Polska i Guess. Instagramowy profil prowadzi w dwóch językach – polskim i angielskim, a przeważająca część jej obserwatorów pochodzi z USA i Wielkiej Brytanii.
Jej pasją są podróże i zdrowy tryb życia.

Wojciech Szaniawski

Co-Founder & Board Member

Anioł biznesu i czołowy polski ekspert ds. kreowania wizerunku. Twórca strategii marketingowych dla największych marek odzieży sportowej, nieruchomości, rynku finansowego i technologicznego. Trener biznesu, specjalizujący się w temacie budowania relacji i personal brandingu. Od lat pracuje z największymi gwiazdami sportu i rozrywki, m.in. Grzegorzem Krychowiakiem, Jerzym Dudkiem i artystami wytwórni Sony Music Polska. Jest właścicielem Arskom Group – jednej z największych w Polsce agencji PR&social media, realizującej projekty dla takich klientów jak Nike, New Balance, Tymbark, Budimex czy Samsung. Wojciech Szaniawski to także doradca biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest założycielem grupy kapitałowej inwestującej w biznesy we wczesnej fazie oraz twórcą SportUp! Contest - konkursu dla najlepszych sportowych start-upów w Polsce. Wojciech angażuje się również w wiele inicjatyw wspinających przedsiębiorczość i promujących dobre postawy w biznesie.

Olivia Drost

Managing Partner

Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i studiów magisterskich na London School of Economics and Political Science. W ramach stypendium Ministerstwa Nauki i Kultury Indonezji studiowała język indonezyjski na dżakarckiej politechnice. Otrzymała wyróżnienie President’s Education Awards Program za osiągnięcia naukowe od prezydenta USA Baracka Obamy (2012).

Dziennikarka z wykształcenia i zawodu, a przede wszystkim – z pasji. Laureatka nagrody głównej w konkursie TVN i Grupy Polska Press na reportaż im. Macieja Szumowskiego (2015) oraz wyróżnienia w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy reportaż w kategorii dziennikarstwo społeczne (2016). Od 4 lat współpracuje z Onetem, a od 2 lat przygotowuje materiały dla indonezyjskiego CNN. Publikowała również m.in. w National Geographic Poland, Wprost, Wirtualnej Polsce i Gazecie Wyborczej. Od stycznia 2019 roku pełni stanowisko partnerki zarządzającej w Spotlight Agency.

Odwiedziła 24 państwa na 4 kontynentach. Zakochana w Azji Południowo-Wschodniej, a szczególnie w Indonezji, gdzie mieszkała przez rok.

Patrycja Warszawska

Team Leader & Senior Influencer Manager

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w jednej z największych stacji telewizyjnych, a następnie w agencji PR. Po pewnym czasie zdecydowała się zrobić krótką przerwę w karierze zawodowej, aby realizować jedną ze swoich pasji - podróżować. Obecnie zgłębia wiedzę z obszaru kolejnego z jej zainteresowań - influencer marketingu. Oprócz tego interesuje się dietą roślinną, ekologią oraz grami komputerowymi.

Artur Leonowicz

Senior Influencer Manager

Marcelina Woźniak-Sikorska

Team Leader & Senior Influencer Manager

Marta Murawska

Influencer Manager

Bartosz Skubiszewski

Influencer Manager

Daria Zdanek

Junior Influencer Manager

Wioleta Walewska

Kierownik Produkcji

Ernest Jakubowski

Produkcja

Aleksandra Jabłońska

Produkcja

Feliks Wielkopolan

Social Media Assistant

Uczeń ursynowskiego liceum ogólnokształcącego. Na co dzień zdobywa doświadczenie odbywając staże w wielu branżach. Wciąż stara się znaleźć interesującą dla niego ścieżkę życia, dlatego chętnie uczestniczy w różnych konferencjach. Należy do grupy Młodzi Polscy Ekonomiści.
Przez 10 lat intensywnie trenował pływanie w klubie, niejednokrotnie biorąc udział w Mistrzostwach Polski. Kocha majsterkowanie i stworzył własny elektryczny gokart. Hobbystycznie trenuje golfa.

Piotr Rosłaniec

Produkcja

Marcel Bogatko

Produkcja

Krystian Filipek

Produkcja

Oskar Sawiński

Produkcja

Daniel Banaszek

Produkcja

Szymon Tkaczuk

Produkcja

Piotr Przytuła

Produkcja

Piotr Ambryszewski

Produkcja

Mateusz Rynkiewicz

Produkcja