DOM X

DOM X

Dom X to rezydencja topowych polskich influencerów. Każdy z nich porzucił swoje obecne mieszkanie i przeprowadził się do ekskluzywnej willi. Będzie ona stanowiła centrum ich życia i nowe miejsce nagrań przez najbliższe 2 lata.

Stuart Kluz-Burton

Stuu to największy Youtuber w Polsce. Jest pierwszym męskim influencerm, który przekroczył 1 MLN obserwujących na Instagramie. Dodatkowo na swoim Instagramie prowadzi bloga modowego.

Julia Kostera

Julia jest jedną z największych Tik-tokerek w Polsce. Na swoich kanałach prowadzi tematykę lifestylową, beauty oraz fashion. Julia już jako 9 latka nagrywała swoje pierwsze filmiki.

Kacper Blonsky

Kacper to pełen energii, zabawny, pewny siebie YouTuber, który wciela w życie swoje najbardziej szalone pomysły. Główną tematyką jego kanału na YouTube są wyzwania i filmy komediowe. Ostatnio Kacper rozpoczął również karierę muzyczną. Jego utwór Eluwina stał się hitem internetu, gdzie w miesiąc na YT osiągnął oglądalność rzędu 9 mln.

Lexy Chaplin

Lexy to YouTuberka z Trójmiasta, która jest pół-Polką pół-Amerykanką przez co często używa angielskich zwrotów, co, zaraz obok wyglądu, stało się jej unikatową i rozpoznawalną cechą. Widzowie kochają ją za jej osobowość, bardzo łatwo wzbudza sympatię, szczególnie damskiej części publiczności.

Michał Gała

Xavier Pniewski

Xavier, a dokładniej @thehighboss to 7-letni model i urodzony celebryta. Działalność Xaviera opiera się na profilu Instagram, gdzie zamieszcza profesjonalne zdjęcia w nowych stylizacjach. Xavier pomimo swojego młodego wieku świetnie odnajduje się w świecie celebrytów. Praca przed obiektywem aparatu to dla niego codzienność, z którą sobie doskonale radzi.